Aktualności

Klub Gwint poszukuje menedżera

12.11.2013

Marzy Ci się kreatywna praca w młodym zespole? Gwint właśnie ogłosił konkurs na stanowisko menedżera klubu.

Do obowiązków menedżera Gwintu należeć będą m.in. opracowanie i rozwijanie strategii rozwoju klubu, organizacja imprez kulturalnych we współpracy z Samorządem Studentów PB oraz organizacja koncertów, dyskotek, imprez tematycznych. Ponadto przyjęta osoba będzie odpowiedzialna za promocję i reklamę, negocjacje z partnerami strategicznymi oraz prowadzenie pracy baru.

Od kandydata oczekuje się minimum średniego wykształcenia (preferowane wyższe, na kierunku zarządzanie), doświadczenia w organizacji imprez kulturalnych i w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Dodatkowymi atutami będą: znajomość działalności handlowej i public relations oraz znajomość lokalnych mediów i współpraca z nimi.

Osoba, która pomyślnie przejdzie przez sito rekrutacji, może liczyć na stanowisko z nienormowanym czasem pracy oraz zarobki uzależnione od osiąganych wyników.

CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym zawierającym dane kontaktowe należy dostarczyć do 21 listopada do godz. 15.30 pocztą elektroniczną na adres: fundacja@pb.bialystok.pl.

Kontakt

Fundacja na rzecz rozwoju Politechniki Białostockiej
ul. Zwierzyniecka 6/3
15-333 Białystok 
tel./fax. 085 742-36-69
fundacja@pb.bialystok.pl